fbpx

Naše reference

Rezidence Lysá hora, Horní Rokytnice 470

V prosinci 2021 jsme úspěšně dokončili kompletní rekonstrukci apartmánového domu Horní Rokytnice 470, ve kterém vzniklo celkem 23 apartmánů.
V přední části budovy došlo k významné proměně uliční fasády. V zadní části budovy jsme zachovali ráz původní industriální stavby.
Z budovy jsme zachovali nosné konstrukce a část nenosných konstrukcí, všechny ostatní prvky byly v rámci rekonstrukce nahrazeny.

Fotogalerie - Rezidence Lysá hora

Rezidence Kotel, Horní Rokytnice 509

V prosinci 2020 jsme úspěšně dokončili kompletní rekonstrukci apartmánového domu Horní Rokytnice 509, ve kterém vzniklo celkem 23 apartmánů a privátní wellness.
V historické administrativní budově jsme zachovali ráz původní prvorepublikové stavby.
Z budovy jsme zachovali nosné konstrukce a část nenosných konstrukcí, všechny ostatní prvky byly v rámci rekonstrukce nahrazeny.

Fotogalerie - Rezidence Kotel

Apartmány Horní Rokytnice 1

V listopadu 2018 jsme úspěšně dokončili kompletní rekonstrukci apartmánového domu Horní Rokytnice 1, ve kterém vzniklo 10 apartmánů.
V rámci rekonstrukce proběhla úprava půdy na mezonetové apartmány a vybudování dalších bytových jednotek v nižších podlažích.
Noví majitelé apartmánů si již nyní užívají možnosti pobytu v Krkonoších.

Fotogalerie - Horní Rokytnice 1

Naše reference z předchozích projektů

Jsme maximálně spokojeni s provedením apartmánu i s jednáním se staviteli. Vyšli nám se vším vstříc, včetně náročnějších klientských změn, i za cenu toho, že se museli zamyslet nad technickým provedením a přijít s řešením. Apartmán bychom znovu zakoupili, již jsme měli možnost v něm strávit týden a vše je super, děkujeme.

M.K. a V.K., Praha, majitelé apartmánu v projektu Horní Rokytnice 1

Jsme spokojeni, kromě výběru podlahy bychom nic neměnili, nicméně čas ukáže kvalitu práce a zařizovacích předmětů.

H.J. a J.J., Rokytnice n. J., majitelé apartmánu v projektu Horní Rokytnice 1

Apartmán v Horní Rokytnici 1 jsme si vybrali z dvou prostých důvodů. Možnosti trávit s dětmi volný čas na horách a také investice. Oslovila nás webová prezentace, profesionální, ale na druhé straně i osobní jednání, a především fakt, že se jedná o celkovou rekonstrukci, kdy budeme mít možnost ovlivnit i výběr vnitřního vybavení. Provedení rekonstrukce je kvalitní, uvnitř celého domu i v apartmánu. Je vidět, že stavitelé do projektu vložili i sebe, že jim na celém projektu záleží a hlavně, že jim záleží na spokojenosti klientů. Suma sumárum, ApartmányRokytnice.cz můžeme jen a jen doporučit. Celkově jsme s celým projektem maximálně spokojeni a doporučujeme každému, kdo hledá bezpečnou a spolehlivou investici.

J.K. a T.K., Praha, majitelé apartmánu v projektu Horní Rokytnice 1

Domluvte si prohlídku na místě!

+420 770 114 007
info@rezidencejanov.cz

Ing. Jan Valeš
jednatel
Rezidence Janov s.r.o.